Dünya Sosyal Hizmet Günü
2024 Dünya Sosyal Hizmet Günü etkinliği 22 Mart 2024 saat 10:00'da İİBF Tuğrul Çubukçu Salonu'nda gerçekleştirilecektir.
8 Mart Dünya Kadınlar Günü
11 Mart tarihine ertelenen "Dünyada Kadın Hakları Hareketi: Oy Hakkından Tam Eşitlik Taleplerine" etkinliğinin afişine ulaşmak için tıklayınız.
Cumhuriyet'in 100. Yılında Bağımlılıklardan Uzak Özgür Gençlik Paneli
6 Kasım Pazartesi Günü Saat 09.30'da Mehmet Akif Ersoy Salonu'nda gerçekleşen panelin ayrıntılaına ulaşmak için tıklayınız.
Cumhuriyetin İlk 100 Yılında Sosyal Hizmette Gündem: Psikopatoloji
30 Ekim Pazartesi Günü Saat 13.30'da Tuğrul Çubukçu Salonu'nda gerçekleşen panelin ayrıntılarına ulaşmak için tıklayınız.
Toplum ve Sosyal Hizmet Dergisi Covid 19 Özel Sayısı
Prof. Dr. Yasemin ÖZKAN ve Doç. Dr. Nur Feyzal KESEN'in özel sayı editörleri olduğu Toplum ve Sosyal Hizmet Covid 19 Özel Sayı tam metnine ulaşmak için tıklayınız
Etkinlikler

Geçmişten Günümüze Kaybettiklerimiz Anma Programı fotoğraflarına ulaşmak için tıklayınız.

 

Dünya Sosyal Hizmet Günü etkinliğinin fotoğraflarına ulaşmak için tıklayınız.

 

 

 

Cumhuriyetin 100.Yılında Bağımlılıktan Uzak Özgür Gençlik etkinliğinin fotoğraflarına ulaşmak için tıklayınız.

 

Cumhuriyetin İlk 100 Yılında Sosyal Hizmette Gündem: Psikopatoloji etkinliğinin video kaydına ulaşmak için tıklayınız.

Cumhuriyetin İlk 100 Yılında Sosyal Hizmette Gündem: Psikopatoloji etkinliğinin fotoğraflarına ulaşmak için tıklayınız.

 

 

 

 

 

 

Değerli Öğrencilerimiz,

Kolektif bir varlık olarak sanat, yalnızca maddi dünyamızı değil, eylemlerimizin temelini oluşturan değerler de dahil olmak üzere kavramsal dünyamızı da şekillendirir. Bu gerekçeyle sanatın iklim krizine dikkat çekmenin etkili bir yolu olduğunu söyleyebiliriz. 

Bu bağlamda, Hacettepe Üniversitesi Sosyal Hizmet Bölümü, ve Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Caz Ana Sanat Dalı olarak, 27 Haziran 2022 tarihinde Beytepe Amfi Tiyatro’da saat 21:00’da başlamasını planladığımız “Doğa için Caz” isimli, iklim krizine ve sürdürülebilirliğin önemine dikkat çekmeyi amaçlayan bir etkinlik (konser ve lindy hop dans partisi) gerçekleştireceğiz.

Siz değerli öğretim elemanlarımızı, öğrencilerimizi ve dansçıları daha yaşanabilir ve sürdürülebilir temiz çevre için etkinliğimize davet ediyoruz.

SHO 417- SHO 418 Sosyal Hizmet Uygulaması I-II dersini yüklenen öğrencilerin dikkatine, 13 Mayıs 2022 tarihindeki "Dönem Sonu Çalıştayı" etkinliği düzenlenecektir.

Değerli Öğrencilerimiz,

Dünya Sosyal Hizmet Günü kapsamında, 25 Nisan 2022 Pazartesi Günü bir etkinlik gerçekleştirilecektir. Etkinlik detayları ve başvuru koşullarına ilişkin bilgiler afişte yer almaktadır. 

Tarih: 25 Nisan 2022
Saat: 16.00-19.00
Zoom Toplantı Linki:https://zoom.us/j/97459536618?pwd=ejZ2b0Y0R3BTcms5VkxaRElzTEdEZz09 

Dünya Sosyal Hizmet Günü kapsamında, 7 Nisan 2022 Perşembe Günü bir psikodrama atölyesi gerçekleştirilecektir. Etkinlik detayları ve başvuru koşullarına ilişkin bilgiler afişte yer almaktadır. 

SHO 417- SHO 418 Sosyal Hizmet Uygulaması I-II dersini yüklenen öğrencilerin dikkatine, 4 Haziran 2021 tarihindeki "Dönem Sonu Çalıştayı" etkinliği için ekteki belgeyi ve aşağıdaki afişi inceleyiniz.


2 Nisan Otizm Farkındalık günü kapsamında 1 Nisan 2021 tarihinde Zoom platformu üzerinden gerçekleşecek etkinliğin kaydına 02 Nisan 2021 tarihinde bölüm youtube kanalımız üzerinden ulaşabilirsiniz.


18-24 Mart Yaşlılar Haftası kapsamında 24 Mart 2021 tarihinde Zoom platformu üzerinden gerçekleşecek etkinliğin kaydına 26 Mart 2021 tarihinde bölüm youtube kanalımız üzerinden ulaşabilirsiniz.


04 Ocak Pazartesi günü 15.00-17.00 saatleri arasında Microsoft Teams üzerinden Sosyal Hizmet Uygulaması I dersi kapsamında düzenlenecek olan çevrimiçi konferansımızın konusu Sivil Toplumda Hak Temelli Yaklaşım ve Sosyal Hizmet'tir. Davet linki bölümümüz web sayfasında duyurular kısmında paylaşılacaktır. Konferansımıza tüm 4. sınıf öğrencilerimiz davetlidir.


28 Aralık Pazartesi günü 15.00-17.00 saatleri arasında Microsoft Teams üzerinden Sosyal Hizmet Uygulaması I dersi kapsamında düzenlenecek olan çevrimiçi konferansımızın konusu İngiltere Örneğinde Çocuk Koruma'dır. Davet linki bölümümüz web sayfasında duyurular kısmında paylaşılacaktır. Konferansımıza tüm 4. sınıf öğrencilerimiz davetlidir.


25 Aralık 2020 Cuma günü saat 16.00-17.00 saatleri arasında Microsoft Teams üzerinden Hacettepe Üniversitesi Çocuk Hakları Uygulama ve Araştırma Merkezi tarafından "Çocuk Hakları Konferansları Dizisi 3: Çocuk ve Oyun Hakkı" etkinliği düzenlenecektir. Davet linki bölümümüz web sayfasında duyurular kısmında paylaşılacaktır. Konferansımıza tüm öğrencilerimiz davetlidir.


21 Aralık Pazartesi günü 15.00-17.00 saatleri arasında Microsoft Teams üzerinden Sosyal Hizmet Uygulaması I dersi kapsamında düzenlenecek olan çevrimiçi konferansımız Göç alanında gerçekleştirilecektir. Davet linki bölümümüz web sayfasında duyurular kısmında paylaşılacaktır. Konferansımıza tüm 4. sınıf öğrencilerimiz davetlidir."