Sevgili Öğrenciler,
Cübbelerin dağıtılacağı ve alınacağı gün ve saatler son kez yeniden belirlenmiştir.
Cübbelerinizi 26 Temmuz 2024 tarihine kadar Vedat Merdan'dan 10.00-16.30 saatleri arasında cübbenizi almaya gelebilirsiniz. Bu gün ve saatler dışında cübbe dağıtımı ve alımı yapılmayacaktır. 2 Eylül 2024 tarihinden sonra yine Vedat Merdan'a cübbenizi verebilirsiniz.
Mezun olduğunuz için en içten dileklerimizle sizleri kutluyoruz. Bundan sonraki süreçte başarılar diliyoruz.